ADVENTURY - Relax na PC

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Dante

Příspěvek od Dante »

pavlii: Jo Goblins to je supr promyšlená věcička...řekl bych, že spíš logická hra než adventura...jinak, ty máš originálku LBA2? To bych fakt taky chtěl a to za A) ze sběratelských důvodů a za B) protože jsem vždycky hrál RIP verzi bez těch renderovaných animací, které jsem tedy nikdy ještě neviděl...pokračování LBA bych chtěl ze všeho nejvíc, víc než Fallout 3...ale Adeline už myslím neexistují a to je velká škoda...

delay

Příspěvek od delay »

pavlii: Ty máš taky Broken Sword I a II originál?. He, to je sběratelskej klenot ne? Kdyby něco, tak se ozvi, ja to koupím :-)

Dante:
Já kdysi hrál Little Big Adventure, ale nějak jsem to nechápal (myslím, že jsem zdrhal z vězení a pak se schoval do popelářskýho auta, no a pak mě vždycky dostali), bylo mi 14-let a všechno co nevypadalo jako Doom 1 a 2 jsem ignoroval :-)
Přišel jsem o hodně. Asi to někde budu muset sehnat. SAKRA :-)

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii »

pánové - zapátrejte na eBay :-) s BS asi v mém podání moc sběratelské nebude - je to edice od časopisu Level nebo tak něco.

P.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Jo Gobliiins jsem chtel uz taky zminit... skvela zabava!!! I kdyz ne uplne adventurka, resp. takova specificka.

delay

Příspěvek od delay »

Pavlii:
Aha, já si hned představil takový ty maxi krabice, ve kterých je jedno nebo dvě CD a dohromady to váží 0,00...g :-)

Ale edice od Levelu taky OK, když se na netu teď pohybujou takový ty blbý Ripy atd...

Dante

Příspěvek od Dante »

Broken Sword byly oba první dva díly před pár lety u Levelu nebo Score...měl jsem je, ale prodal jsem to s ostatními originálkami z těch časáků...

Dante

Příspěvek od Dante »

Cyril: ještě že (minimálně v Goblins 3) tam byla přímo ve hře nápověda jak daný level dokončit...no největší borci jí nepotřebovali, ale já se do ní díval často a stejně sem se dostal jenom do toho levelu se třemi obry...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

delay: Jo, ja mam maxi krabici s Broken Swordem 1, pekna dekorace ;)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Ja mam doma originalku Loom- Lucasova adventura, velmi zvlastni vec... Znate? Je to uz hodne stary...

Dante

Příspěvek od Dante »

Cyril: ten název mi něco říká, ale nehrál sem to...ale zagooglil sem a dost mě zaujala hudební stupnice na většině obrázků, oč jde?

Obrázek

PS: nedávno sem uvažoval o založení tématu o hudebních hrách...je jich dost na PS2 a teď i na PSP, ale já žádnou nehrál...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Dante: to je docela zajimavy, tim kouzlis... uz si to moc nepamatuju, ale bylo to docela originalni, ucil ses melodie atd...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Proste kazda melodie delala neco jinyho, musel sis je pamatovat.

Dante

Příspěvek od Dante »

no to zní pěkně, jakékoliv hříčky s hudbou v dnešních hrách pro pc prostě nejsou...

kexik

Příspěvek od kexik »

v neverhoode trebalo naplnit nejake valce vodou, aby hrali urcite tony :)
apropos neverhood bol skvela vec. akurat skor interaktivne demo ako hra, clovek to raz dva presiel a bolo po zabave
a skvela hudba, btw

Dante

Příspěvek od Dante »

kexik: neverhood pamatuju, ale nehrál sem nic než první level z nějaké demoverze...jediné co vím je, že to je z plastelíny nebo co...

Odpovědět